Menu

> Nowosci


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/duncanzz/domains/duncan-papier.pl/public_html/templates/gk_rockwall/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/duncanzz/domains/duncan-papier.pl/public_html/includes/application.php on line 539

Produkcja i sprzedaż hurtowa ręczników papierowych – nowości

U nas można złożyć zamówienie na wysokiej jakości ręczniki papierowe, ręczniki włókninowe oraz czyściwa przemysłowe. To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy w ofercie artykułów higienicznych. W naszej firmie stale inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne, bo tylko tak można spełnić rosnące wymagania wszystkich klientów. Dynamiczny rozwój połączony jest z poszerzaniem oferty o nowe produkty, aby zapewniać jak najbardziej kompleksowe usługi. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat nowoczesnych ręczników papierowych Airlaid i regularnego zaglądania do zakładki z wszystkimi nowościami.

Ręczniki celulozowe Airlaid


Papier airlaid to przyjazny dla środowiska produkt. Doskonały dla  odbiorców nastawionych na użytkowanie ekologicznych produktów. Produkcja papieru airlaid odbywa się przez formowanie  miękkich, swobodnie ułożonych włókien  z masy celulozowej z dodatkiem  włókien syntetycznych w wytrzymałą i chłonną wstęgę. Proces technologiczny w produkcji papieru airlaid opiera się na wykorzystaniu gorącego  powietrza, powodując jego zwiększoną chłonność oraz wytrzymałość, nawet na mokro. Środki wiążące są natryskiwane na wstęgę masy włóknistej, a przestrzeń powietrzna utworzona w procesie produkcji zapewnia puszystość, miękkość, delikatność i niewielką wagę w stosunku do objętości. Dzięki temu ręczniki Airlaid cieszą tak wysoką jakością i są bardzo chętnie wybierane przez szerokie grono klientów. W porównaniu papieru airlaid z papierem wyprodukowanym w klasycznej technologii, airlaid wypada znacznie lepiej i od razu da się dostrzec jego chłonność, puszystość i miękkość, co wpływa na wygodę oraz wydajność podczas użytkowania. Papier airlaid jest bardzo chłonny – pochłania ilość płynu odpowiadającą ośmiokrotności swojej wagi. Istotną zaletą jest również jego odporność na rozerwania po namoczeniu.


Ręczniki Airald
Właściwości:
•    bardzo wytrzymałe, miękkie, bezpyłowe
•    idealnie pochłaniają wodę jak i substancje oleiste
•    nie pozostawiają smug na czyszczonych powierzchniach
•    są odporne na działanie rozpuszczalników i detergentów
Zastosowanie w branży:
•    spożywczej
•    gastronomicznej
•    kosmetycznej
•    medycznej
•    elektronicznej
•    motoryzacyjnej
•    poligraficznej
•    utrzymania czystości
Korzyści:
•    1 rolka ręcznika Airlaid zastępuje 10 rolek tradycyjnego ręcznika papierowego z celulozy. Tradycyjny ręcznik używany jest jednorazowo, zaś ręcznik Airlaid może być używany kilkukrotnie. Z przeprowadzonych badań wynika, iż przy rozlaniu wody na powierzchni blatu w ilości 50 ml musimy zużyć 1mb tradycyjnego ręcznika. Natomiast stosując ręczniki airlaid zużywamy tylko 1/2 mb, czyli o połowę mniej. Tym samym zmniejszamy ilość odpadów i obniżamy wszelkie koszty  związane  z zakupem ręczników.

nowosc 001

DUNCAN IMPORT&EKSPORT

Pawłowice 73A k. Kampinosu

96-515 Teresin k. Warszawy

Oddział Szczecin

ul. Piotra i Pawła 53

72-010 Police

Dariusz Zabulski

tel : +48 730 807 246

e-mail: biuro@duncan-papier.pl

Zenon Demiaszkiewicz

tel : +48 660 418 141

e-mail: biuro@dempap.pl