Menu

> > 87-w-jaki-sposob-wybrac-najlepszego-dostawce-artykulow-higienicznych-do-firmy


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/duncanzz/domains/duncan-papier.pl/public_html/templates/gk_rockwall/lib/framework/helper.layout.php on line 154

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/duncanzz/domains/duncan-papier.pl/public_html/includes/application.php on line 539
  • Odsłony: 52

W jaki sposób wybrać najlepszego dostawcę artykułów higienicznych do firmy?

W jaki sposób wybrać najlepszego dostawcę artykułów higienicznych do firmy?

Działanie każdej firmy oparte jest nie tylko na specjalistycznym oprogramowaniu czy sprzęcie. Trzeba pamiętać, że niezależnie od branży, w której działa dane przedsiębiorstwo, konieczne jest również zachowanie w nim odpowiedniej higieny. Wykonywanie prac sprzątających wiąże się  nie tylko z potrzebą zatrudnienia dodatkowych osób, ale również koniecznością zakupu odpowiednich detergentów. Jak wybrać odpowiedniego dostawcę?

Firma – potrzeby higieniczne w firmie

Już na samym początku należy zaznaczyć, że potrzeby firm w zakresie czystości i higieny uzależnione są przede wszystkim od branży, w której działają. Inne zabrudzenia nagromadzają się w urzędach, czy biurach, a całkowicie inne w halach produkcyjnych. Niektóre produkty są jednak potrzebne zawsze. Do ich grona zaliczamy m.in. ręczniki papierowe, papiery toaletowe, ścierki do usuwania kurzu oraz środki do czyszczenia szyb i okien. Jeżeli zależy nam na tym, aby zapewnić pracownikom tzw. minimum higieniczne, to koniecznie powinniśmy zapewnić im swobodny dostęp do ręczników papierowych oraz papierów toaletowych. W przypadku małych firm, w których zapotrzebowanie na produkty tego typu nie jest wysokie, można kupować pojedyncze sztuki w obrocie detalicznym. W przypadku dużych firm najbardziej opłacalne okazuje się skorzystanie z regularnych dostaw, dlatego też warto wiedzieć, w jaki sposób znaleźć najlepszego dostawcę artykułów higienicznych.

Artykuły higieniczne dla firm – czego można od nich wymagać?

 Nie trzeba będzie chyba nikogo przekonywać, że zakupy do firmy wyglądają całkowicie inaczej niż zakupy, które robimy na co dzień, do własnych domów. Kupujący zwracają szczególną uwagę na wydajność, dlatego też papier z hurtowni jest przeważnie o wiele większy, od tego klasycznego. Dzięki temu możliwa jest nie tylko rzadsza wymiana materiałów, ale również ich łatwiejsze przechowywanie. Każdego dnia w firmach pojawia się wiele osób, zarówno klientów, jak i pracowników, dlatego też bardo ważne jest zapewnienie im jednorazowych środków higienicznych. Produkty powinny być zapakowane w taki sposób, aby ich przechowywanie było proste, a załadowanie pojemnika wystarczało na długo. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że potrzeby każdej firmy są inne, i mogą się co jakiś czas zmieniać. W trakcie poszukiwań idealnego dostawcy dobrze więc poszukać takiego, który ma nie tylko korzystne ceny, ale również szeroką ofertę. 

DUNCAN IMPORT&EKSPORT

Pawłowice 73A k. Kampinosu

96-515 Teresin k. Warszawy

Oddział Szczecin

ul. Piotra i Pawła 53

72-010 Police

Dariusz Zabulski

tel : +48 730 807 246

e-mail: biuro@duncan-papier.pl

Zenon Demiaszkiewicz

tel : +48 660 418 141

e-mail: biuro@dempap.pl